משפט מסחרי

משפט מסחרי הוא כל מה שקשור לחיים המסחריים של חברות, ללא קשר לגודל החברה. בין היתר ניתן למנות, עריכת הסכמי מייסדים, הקמה ורישום חברה, ניהול משאים ומתנים בשם החברה וביצוע עסקאות, עריכה או מתן חוות דעת בהסכמי סודיות/הסכמי השקעה/הסכמי שותפים/הסכמי סחר/הסכמי מכר, רישום נכסים, חלוקת מניות, דיבידנדים, דיני עבודה, שוק ההון, עסקאות בינלאומיות, פעילות מול רגולטורים, כינוס ישיבות דירקטוריון ועריכת המסמכים הנדרשים על פי דין, כינוס אסיפת בעלי מניות ועריכת המסמכים הנדרשים על פי דין, מיזוגים ורכישות חברות ופירוק חברות.  

משפט מסחרי הוא גם כל מה שקשור בהגנה אד הוק על זכויות החברה – בבתי המשפט ומחוץ להם. הגנה זו נדרשת במקרים בהן זכויות החברה נפגעו (למשל, הפרת זכויות קניין רוחני או הפרת סודות מסחריים) או שהחברה נתבעת על מעשיה או מעשי מי מעובדיה. במקרים כאלה, יש לבחון את המסמכים הקיימים ושאר הראיות ולקבוע אסטרטגיה נכונה לניהול הפרשה – פניה מהירה לקבלת סעדים מבית המשפט או ניהול משא ומתן מול הצד השני לסיום מוסכם של הפרשה.  

משרד עורכי דין אהוד צ’אושו מאמין כי, ככל הניתן, טוב ויעיל יותר, משלל בחינות, להגיע לפתרון מוסכם מחוץ לכותלי בית המשפט ועל כן, בעת בחירת משרד עורכי הדין המייצג חשוב לברר ולבחור משרד המתמחה בניהול משאים ומתנים ואשר צבר ניסיון וכברת דרך במשאים ומתנים מורכבים ומשמעותיים.  

משרד עורכי דין אהוד צ’אושו מתמחה במשפט מסחרי ומייעץ ללקוחותיו בכל ההיבטים הקשורים בדרישות החוקיות למהלך הרגיל של עסקיהם, בשמירה ובהגנה על זכויותיהם – בהליכי הידברות ישירים ובערכאות המשפטיות השונות.   נשמח לייעץ ולסייע לכם להבין היטב את המצב המשפטי ואף לחוות את דעתנו באשר לצעדים הנדרשים.

לקביעת פגישה עם משרד עורכי דין אהוד צ’אושו המתמחה במשפט מסחרי :
בטלפון:  052-4056600 , 077-9500057 במייל: ehud@cybr-law.com.

עריכת דין היא לא עסק לחובבנים ולכן כאשר אתם נתקלים במצב בו אתם צריכים ייעוץ משפטי, או ייצוג בבית משפט, תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות כאשר אתם מגיעים אלינו.

נשמח לסייע בכל עניין משפטי

אהוד צ’אושו משרד עורכי דין
טלפון: 072-392-7797
כתובת האתר: www.cybr-law.co.il